• E-mail: aquarex [kukac] aquarex.hu | Telefon: 00 36 28 520 560

  • Telephely és székhely: 2100 Gödöllő Horgásztó u. 14. | Nyitvatartás: hétfő-péntek 08-16 óra

Az Aquarex 96 Kft’ 1995-ben alakult, öntözéstechnikai anyagok forgalmazásával foglalkozó családi vállalkozás.
Cégünk munkatársakat keres gödöllői telephelyünkre, az alább felsorolt pozíciókba!

Amennyiben szeretnél részesévé válni sikereinknek és nyitott vagy új kihívásokra, küldd el önéletrajzod az aquarex@aquarex.hu e-mail címre, az adott pozíció megjelölésével!

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Megbízhatóság.
  • Pozitív, jó kedélyű hozzáállás.
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására.
  • Hosszú távú együttműködés.

Amit ajánlunk:

  • Teljes, 8 órás bejelentett munkaviszony.
  • Szabadság és betegszabadság kiadása a Munka Törvénykönyvében meghatározottak szerint.
  • Kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely.
  • Egy műszakos munkarend, mely a nyitvatartáshoz igazodik.
  • Gödöllőn belül vállalti személygépkocsival utazás.
  • Évvégi jutalom.

Pozíció: Eladó műszaki áruházban

Főbb feladatok:

  • Vásárlókkal való kommunikáció, információszolgáltatás.
  • Szaktanácsadás.
  • Termékek bemutatása.
  • Támogatás az adott munkafolyamathoz megfelelő termék kiválasztásában.
  • Beérkező telefonok kezelése.
  • Készletbizonylat előállítása számlázó programban.
  • Műszaki áruházunkban található áruk kiadása, rendelése és feltöltése, komissiózás.

A kolléga, akit keresünk:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik.
  • Tanulásra és fejlődésre nyitott.
  • Műszaki beállítottságú.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek rendelkezik.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Víz vezeték szerelési, vagy vasipari képzettség, ilyen munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Árumozgatási gyakorlat.
  • B kategóriás jogosítvány.

Kereseti lehetőség:

Havi nettó 220.000 Ft + juttatások.

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Horgásztó utca 14.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajod az aquarex@aquarex.hu e-mail címre és vegyél részt interjúnkon már holnap!